Послуги

Якісно і вчасно

Ми дорожимо своєю репутацією. Тому для нас так важлива не лише якість продукції, яку ми виробляємо, але і терміни, в які ми виконуємо замовлення. Час — гроші. І ми цінуємо Ваш час. За більш ніж 20-ти річну історію компанії «Строїтель-П», частиною якої є столярна майстерня «Galeon», ми змогли завоювати довіру багатьох сотень людей не тільки в Україні, але і за її межами. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що все буде зроблено якісно і в строк.

Дизайн

Дизайн

Завдяки творчому колективу досвідчених дизайнерів і технічних фахівців було розроблено ряд ексклюзивних колекцій різьблених меблів. Наші Майстри врахують всі Ваші побажання у розробці неповторного інтер'єру і реалізують його в життя.
Заміри

Заміри

Вкрай важливо на початкових етапах роботи виконати точні виміри приміщення і тих об'єктів, що стануть частиною остаточного інтер'єру. Тільки після цього можна приступати до проектування елементів меблів. Довіряйте виміри професіоналам.
Розробка технічної документації

Розробка технічної документації

Конструктори столярної майстерні «Galeon» також надають послуги з розроблення технічної документації для виробництва меблів виходячи з індивідуальних проектів замовника. Розробка технічної документації повинна передувати виробництво будь-яких меблів, особливо якщо ці меблі покликани бути того рівня якості, якими володіють вироби нашої майстерні.
Виготовлення столярних виробів

Виготовлення столярних виробів

Столярна Майстерня «Galeon» виконує повний комплекс столярних виробів: двері, кухні, спальні, кабінети, бібліотеки, столи, бари, стелі, сходи, буазері, арки, а також будь-яку корпусні меблі за індивідуальними проектами. Завдяки постійній взаємодії наших дизайнерів і технічних фахівців вирішуються нестандартні будь які Ваші задуми та ідеї.
Монтажні роботи

Монтажні роботи

Наші фахівці проводять монтажні роботи будь-якої складності. Ми не тільки виготовимо Ваші меблі, але доставимо, зберемо і встановимо в зручний для Вас час.