Матеріали

Вихідні матеріали тільки високої якості

При виготовленні кожного елемента меблів ми використовуємо матеріали найвищої якості. Ми не економимо на матеріалах. Крім того, важливим є і розуміння, які матеріали можна і потрібно використовувати для того або іншого виробу. Все це є запорукою того, що меблі прослужить Вам довго, не втрачаючи своєї первинної привабливості.

Ясень

Деревина ясена відноситься до важких і твердич сортів дерева з хорошими характеристиками міцності. Її міцність на розрив і перегин перевищує міцність деревини дуба. Вона еластична, зносостійка і більш в'язка, ніж багато вітчизняні породи деревини. Виражений колір ядра на якість деревини не впливає. Основна відмінність ясена — це світлий тон, відкриті пори і яскраво виражена текстура, велика і прямоволокниста, яка зберігається і після забарвлення. Часто використовується для виготовленя виробів, які в процесі експлуатації контактують з руками людини, вимагають, а також при виготовленні меблів, шпону і паркету.

Дуб

Деревина дуба пориста, але міцна, стійка проти загнивання і грибка, а також має гарну текстуру. Своєрідний відтінок благородної старовини, властивий деревині дуба, пояснюється тим, що з часом вона темніє. Покривають дуб зазвичай прозорими лаками, тонують. Фарбувати його недоцільно - втрачається вишукана текстура дерева.

Сосна

Сосна відноситься до м'яких порід і володіє стійкістю до біологічних впливів (ураження грибами). Як і всі хвойні, має приємний запах, виділяє фітонциди, які вважаються лікувальними. М'яка структура деревини дозволяє легко обирати різні барвники. Це стосується також і лакових покриттів. При усушці деревина сосни практично не жолобиться. Недолік цієї породи полягає в тому, що вона недостатньо добре піддається шліфовці, виділяючи тверді, смолисті шари. Однак це дозволяє використовувати сосну для виробів з ефектом старіння.

Вільха

З усіх м'яколистяних порід найбільш часто використовується при виготовленні меблів. Вільха практично не піддається загниванню. Її деревина широко використовується в інтер'єрах, тому що не пахне і не вбирає запах. Вільха головним чином використовується для обробки як імітатор таких порід, як чорне і червоне дерево, клен, волоський горіх, часто її застосування і в пофарбованому вигляді.

Столярна плита

Столярна плита — деревний матеріал, що представляє собою щит з рейок, облицьованих з двох боків лущеним шпоном. Для підвищення декоративності на столярну плиту іноді додатково наклеюють 1-2 шари шпону цінних порід дерева, а поверхня шліфується. Володіє найкращими якісними та споживчими властивостями, особливо для корпусних меблів. На відміну від масиву дерева не піддається деформації на великих площинах, одночасно пропонуючи краще від деревини.

ДДФ

ДДФ (дрібно-дисперсійна фракція) — плитний матеріал, що виготовляється методом сухого пресування стружки і смол при високому тиску і температурі. В основному ДДФ використовується при виробництві меблів, для оздоблення приміщень, наприклад, у вигляді стінових панелей і ламінованого підлогового покриття. ДДФ має однорідну структуру, яка виключає деформацію при коливаннях температури і вологості, непогано поглинає звук і легко обробляється. ДДФ використовують у виготовленні корпусних меблів, фасадів, шпонованих стільниць. Найчастіше ДДФ реалізується без покриття, тому вимагає додаткових витрат при роботі з ним - фарбування або покриття шпоном з подальшою лакуванням.

ДСП

Деревно-стружкова плита (ДСП) — листовий матеріал, виготовлений шляхом гарячого пресування деревних частинок, змішаних зі сполучною речовиною. Плити можуть бути фанеровані шпоном, або стійкої меламіновою плівкою (ламінат, ЛДСП). При всіх перевагах плитних матеріалів вироби з ДСП не рекомендують розбирати і збирати.

OSB

Орієнтовано-стружкова плита (англ. oriented strand board, OSB) — являє собою багатошаровий лист, що складається з деревної стружки (трісок), склеєної різними смолами з додаванням воску. Стружка в шарах плити має різну орієнтацію — у зовнішніх поздовжню, у внутрішніх поперечну. Легкий і доступний, однак при цьому міцний і надійний матеріал, застосовується для прихованих конструктивних елементів.

Krion

Матеріал типу «тверда поверхня» нового покоління. Це матеріал, теплий на дотик і схожий на натуральний камінь. Він складається на дві третини з натуральних мінералів (тригідрату алюмінію), а також з невеликого відсотка високоміцних смол. Такий склад надає матеріалу KRION® очевидні виняткові характеристики: відсутність пір, антибактеріальні властивості, що досягаються без будь-яких добавок; твердість, міцність і довговічність. Крім того, його легко ремонтувати і чистити, і він не потребує складного догляду. З матеріалом KRION® працюють так само, як і з деревом: пластини можна відрізати, з'єднувати і здійснювати їх термоформування для створення вигнутих деталей. Крім того, він може застосовуватися в системі виробництва шляхом інжектування, що дозволяє отримувати різні моделі і реалізовувати такі проекти, які неможливо було б здійснити з використанням будь-яких інших матеріалів. За допомогою KRION® можна створювати вироби без швів, що перешкоджає всмоктуванню рідин і полегшує чистку та догляд. Ми маємо в своєму розпорядженні велику колірну гаму, в якій особливо виділяється біла обробка: чистота і нейтральність білого кольору стають особливо помітними саме в цьому матеріалі. KRION® - екологічний матеріал, оскільки він допускає вторинну переробку на 100%. Будь-яка продукція, виготовлена ​​з KRION®, може бути перероблена і знову використана у виробничому циклі.